r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Screen To Gif 1.4.1

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Screen To Gif to niewielka, dostępna za darmo aplikacja, za pomocą której stworzymy animowane GIF-y poprzez rejestrowanie wykonywanych przez nas czynności na ekranie komputera. Jak na naprawdę niewielki program cechuje się on całkiem sporą liczbą opcji i możliwości.

Galeria programu

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta, aczkolwiek pierwsze spotkanie z nią może być nieco mało intuicyjne - okno aplikacji pełni nie tylko zwyczajową rolę, dając dostęp do przycisków rozpoczęcia i zakończenia nagrywania oraz opcji programu, ale stanowi wizualizację rejonu, który będzie nagrywany. Dopasowując wielkość i położenie tego okna decydujemy, jaki fragment ekranu będzie ujęty podczas nagrywania. Sam ten proces jest szybki i łatwy m.in. dzięki skrótom klawiszowym, które możemy spersonalizować.

Nagraną sekwencję poddajemy małej edycji przez stworzeniem animacji GIF. Opcji na tym etapie jest zaskakująco wiele jak na tak małą aplikację, a wśród nich warto wymienić chociażby dodawanie tekstu, osobnych klatek animacji (grafiki lub tekst), możliwość eksportu poszczególnych klatek, a nawet filtry rozmywające, pikselizujące lub dodające efekt sepii. Artyści mogą nawet chwycić za "kursor" i w trybie Free Drawing własnoręcznie narysować stosowne elementy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.