ScreenFlow ScreenFlow 6.2.1

Strona główna Mac Multimedia Przechwytywanie wideo
​Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ScreenFlow to jedna z najpopularniejszych aplikacji przeznaczonych do tworzenia screencastów na Macu. Dzięki zaawansowanym algorytmom analizy obrazu prezentacje zapisywane za pomocą aplikacji (również w trybie pełnoekranowym) zajmują stosunkowo niedużo miejsca na dysku, przy zachowaniu bardzo dobrej jakości.

ScreenFlow pozwala nagrywać obraz z pulpitu i wbudowanej kamerki Maca oraz urządzenia z systemem iOS podłączonego do Maca. Dźwięk można nagrywać z wbudowanego mikrofonu, mikrofonu zewnętrznego albo z głośników laptopa. Trzeba się jednak liczyć z problemami przy nagrywaniu dźwięku przez mikrofon Bluetooth.

Po nagraniu można zmontować screencast, korzystając z narzędzi typowych dla montażu filmów. Można skorzystać tu z różnych narzędzi, jak zaznaczanie, zoom, wstawianie tekstów czy pokazywanie miejsc, gdzie został dotknięty ekran. ScreenFlow pozwala również importować materiały z plików i umieszczać w projekcie, generuje estetyczne przejścia między ujęciami i pozwala na bezpośredni eksport filmów na YouTube, Vimeo, Facebooka, Dysk Google bądź Dropboksa. Filmy można eksportować w różnych formatach, w tym jako GIF.

Wersja demonstracyjna programu działa bez ograniczeń czasowych i funkcjonalnych, ale umieszcza znak wodny na eksportowanych filmach. Po kupieniu pełnej wersji można ponownie je wyeksportować, już bez znaku wodnego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!