ScreenShooter

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

ScreenShooter to proste, wieloplatformowe narzędzie do wykonywania tzw. zrzutów ekranowych i udostępniania ich znajomym za pośrednictwem Internetu.

Aplikacja umożliwia przechwytywanie zarówno całego pulpitu jak i obszaru wskazanego przez użytkownika. Poza podstawową funkcjonalnością oferuje zestaw prostych narzędzi do edycji stworzonych obrazów - rysowanie, nakładanie tekstu itp., a także ich przechowywanie w dowolnych kategoriach.

Dodatkowo ScreenShooter daje możliwość przesłania wybranych screenów na zewnętrzny serwer bezpośrednio z poziomu programu - link do wyeksportowanej w ten sposób grafiki dostępny jest w górnej części okna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prosty i przyjazny interfejs, szybkość działania, automatyczny hosting plików
Brak zaawansowanych ustwaień
ocena użytkownika
11.12.2014 12:04 • Recenzja do wersji 4.04

Screenshoter to bardzo prosty program umożliwiający wykonywanie szybkich zrzutów ekranu. W ciągu kilku sekund od momentu zrobienia screen'a obrazek ładowany jest na serwer a użytkownik otrzymuje link do pliku.
Dzięki temu programowi zamieszczanie zrzutów ekranu na stronach oraz forach internetowych staje się niezwykle szybkie i efektywne.
Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, z aplikacji można korzysać na praktycznie każdym komputerze niezależnie od posiadanej konfiguracji sprzętowej.