r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Screeny Professional 4.1.4

Strona główna Windows Grafika Przechwytywanie obrazu
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Screeny Professional to rozbudowany i bardzo zaawansowany program, za pomocą którego przechwycimy zawartość pulpitu lub okna wybranej aplikacji, a następnie przechwycony materiał wyedytujemy przed zapisem w jednym z wielu dostępnych formatów.

Galeria programu

Aplikacja posiada wbudowaną sporą liczbę profili, które w zupełności wystarczą do większości typowych zastosowań programu. Odnajdziemy wśród nich opcje pozwalające na przechwytywanie screenów jako całej widocznej zawartości ekranu lub wycinanie za pomocą figur geometrycznych, automatyczny profil samoczynnie dopasowujący obszar wedle danego obiektu czy też ukazanie tylko menu np. kontekstowego. Do tego dochodzi również możliwość rejestracji wideo wraz z dźwiękiem.

Liczba możliwości jest naprawdę spora i początkowo może przywrócić o zawrót głowy, zwłaszcza w porównaniu z innymi aplikacjami tego typu. Jakby tego mało, każdy profil możemy edytować albo tworzyć własne reguły. Do tego dochodzi możliwość prostej edycji przechwyconych grafik, dodawanie efektów oraz konwersja do jednego z wybranych formatów. Same przechwytywane materiały możemy zapisywać bądź to jako grafiki albo nawet dokumenty pakietu MS Office, PDF – nic nie stoi również na przeszkodzie, aby screen skopiować bezpośrednio do schowka, wysłać jako załącznik wiadomości e-mail albo wydrukować bezpośrednio z aplikacji.

Jedynym poważnym zarzutem co do Screeny Professional jest proces instalacji w języku niemieckim oraz dość wątpliwa jakość innych wersji językowych – na angielskiej często spotykać się można z terminami właśnie w języku niemieckim.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #2 02.08.2016 19:03

@MrMareX (niezalogowany): Dokładnie niczym specjalnym na tle konkurencji nie zaskakuje, a zapłacić trzeba.

  #1 20.08.2015 19:19

Ja tam do screenshotów i ich obróbki polecam Screenpresso - darmowe, szybkie, bogate w funkcje.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.