reklama

Screeny z Office 12

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

W związku z rozpoczynającą się dzisiaj konferencją Professional Developers Conference 2005 w Los Angeles w Internecie zaczęły pojawiać się nowe informacje dotyczące przyszłych produktów ujawnione przez Microsoft. Jedną z takich ciekawostek, którą z pewnością warto zobaczyć są screeny z najnowszego buildu pakietu Office 12. Prezentuje je zespół portalu xBetas w swoim blogu poświęconym PDC.

Jak można zauważyć, nowy Office stara się odejść od tradycyjnych pasków menu na rzecz intuicyjnych przycisków. Jedyną pozostałością po starym interfejsie jest już tylko menu Plik, które zostało jednak kompletnie przeprojektowane i teraz przypomina bardziej menu Start z Windows XP - również pod względem możliwości personalizacji.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić