ScrnSnap ScrnSnap 1.2.4.0

Strona główna Windows Grafika Przechwytywanie obrazu
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ScrnSnap to niewielkie, dostępne bezpłatnie narzędzie do przechwytywania zawartości ekranu.

Program dostępny jest w formie spakowanej i nie wymaga instalacji, dzięki czemu nie zaśmieca systemowego rejestru, a wszystkie dane konfiguracyjne przechowuje w swoim folderze. Program jest bardzo prosty w obsłudze i sprowadza się głównie do ustawienia pożądanego skrótu klawiaturowego, który aktywować będzie tworzenie screena. Możemy wybrać w tym celu w zasadzie dowolny klawisz, od A do Z oraz klawisze z bloku Insert/Delete - hotkeye (czyli skróty klawiszowe) mogą zawierać tylko klawisz Control, Shift, Alt lub dowolną ich kombinację.

ScrnSnap pozwala na przechwytywanie obrazu z całego obszaru monitora albo tylko z aktywnego okna lub z określonego przez użytkownika obszaru. Wśród ciekawych opcji tej aplikacji warto wyróżnić między innymi możliwość włączenia zdefiniowanego opóźnienia w przechwytywaniu screenów i automatyczny upload wykonywanych zdjęć na serwer FTP lub do serwisu Imgur. Screeny zapisywać możemy w formatach PNG, JPG, BMP, TIF, EMF oraz WMF.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!