r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Seabeard 1.5.2

Strona główna Android Gry Przygodowe

Seabeard to gra przygodowa, w której możemy odkrywać oceaniczne wyspy oraz same głębie oceanów.

To aplikacja, która świetnie sprawdzi się w rodzinnych zabawach, dobra zarówno dla dzieci, jak też dla rodziców. Wszystko dzięki pomysłowi na rozgrywkę oraz bajkowej scenerii, w której toczy się rozgrywka.

r   e   k   l   a   m   a

W Seabeard możemy odkrywać nowe lądy i tajemnice oceanów, badać rozmaite zakamarki plansz, zbierać przedmioty i rozwiązywać zagadki, które przewidziano w scenariuszu zabawy. Wszystko osadzone jest w ciepłej, bajkowej scenerii, a opanowanie zasad sterowania naszą postacią jest bardzo łatwe.

Aplikacja pozwala zalogować się, korzystając z konta na Facebooku. Dzięki temu można grać zarówno na tablecie, jak też na smartfonie, a nasze postępy będą zapisywane na bieżąco i dostępne niezależnie od urządzenia, na którym uruchomimy grę Seabeard.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowe i dobre gry na smartfony, których możesz nie znać – jest w co pograć!

41
OPROGRAMOWANIE 14.02.2016 | Łukasz Maślanka

W sklepie Google Play czekają na nas setki tysięcy aplikacji oraz gier. Niektóre wyglądają tak, jakby napisano je dla Androida w wersji 1.6, czyli – patrząc z perspektywy rozwoju tego systemu operacyjnego – niemal przedpotopowej. Są brzydkie, używanie ich przyprawia o ból głowy i zębów, trudno się połapać, o co chodzi na ekranie. A grając na smartfonie lub tablecie z Androidem, czasem nie można się oprzeć wrażeniu, że nawet na Atari lub ZX Spectrum jakieś 20 lat temu gry wyglądały lepiej. Ale są w sklepie Google Play również takie propozycje, przy których buzia sama się uśmiechnie. Bo to…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.