Seafile Seafile 6.2.11

Strona główna Mac Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz program

Seafile to narzędzie pozwalające na udostępnianie i synchronizowanie plików między wieloma urządzeniami.

Idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw

Program został stworzony z myślą o korporacjach i mniejszych firmach. Możemy dzięki niemu umieszczać „w chmurze” dowolnie wybrane dokumenty, zdjęcia czy innego rodzaju materiały, które automatycznie pojawią się na wszystkich skonfigurowanych urządzeniach.

Zabezpieczanie danych hasłem

Seafile umożliwia organizowanie plików w formie bibliotek i pozwala na synchronizowanie ich z dowolnym komputerem. Dostęp do plików „w chmurze” można uzyskać z poziomu lokalnego dysku S: bez synchronizacji, w efekcie czego zwiększamy swoją lokalną przestrzeń dyskową i możemy z niej korzystać także offline. Dodatkowo istnieje opcja szyfrowania takiej biblioteki hasłem i szyfrowania plików przed synchronizacją z serwerem, co sprawia, że nawet administrator systemu nie może przejrzeć takich danych.

Bezpłatnie, ale...

Seafile w wersji Pro Edition jest dostępny za darmo, o ile korzysta z niego trzech użytkowników. Pozostałe rodzaje subskrypcji są płatne. Na przykład roczny abonament dla 9 użytkowników to wydatek rzędu 100 dolarów (łącznie). Szczegółowe informacje na temat pozostałych wariantów cenowych znajdują się na oficjalnej stronie producenta.

Seafile – cechy programu

  • umieszczanie dowolnych plików na serwerach z funkcją automatycznego synchronizowania danych między urządzeniami
  • pozwala na zwiększenie lokalnej przestrzeni dyskowej
  • możliwość korzystania z plików bez konieczności połączenia z internetem
  • funkcja organizowania bibliotek
  • opcja zabezpieczania swoich danych hasłem

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!