Seagate DiscWizard 22.0.11210

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Seagate DiscWizard to bezpłatne oprogramowanie adresowane do właścicieli dysków Seagate, które warto zainstalować przed podłączeniem nowego napędu wspomnianego producenta.

Narzędzie nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika. Zawiera wbudowany kreator, który przeprowadza go przez wszystkie etapy instalacji nowego urządzenia. Seagate DiscWizard oferuje także możliwość wykonywania kopii zapasowych danych oraz umożliwia formatowanie partycji i przenoszenie plików między dyskami.

Warto dodać, że przy wykorzystaniu Seagate DiscWizard robimy użytek z całej pojemności dysku twardego (technologia Dynamic Drive Overlay) niezależnie od posiadanej wersji BIOS (niektóre z nich nie wykrywają urządzeń o dużej pojemności).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!