Second Copy Second Copy 9.0.0.3

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Second Copy to narzędzie do automatycznego tworzenia kopii zapasowej w systemie operacyjnym Windows 10 i starszych.

Po uruchomieniu program działa w tle, a jego ikonka znajduje się w zasobniku systemowym. Wystarczy kliknąć na nią prawym przyciskiem myszy i z rozwijanej listy wybrać opcję "Show profiles", a następnie "file" i "new profile", by zdefiniować ustawienia Second Copy wedle swoich preferencji. Warto zaznaczyć, że po ich określeniu, aplikacja działa w tle bez jakiejkolwiek ingerencji ze strony użytkownika.

Twórcy przygotowali dwa kreatory – ekspresowy i zaawansowany. Korzystając z nich określamy pliki lub foldery, których kopię zapasową zamierzamy utworzyć, jak również miejsce docelowe zapisu backupu (np. dysk twardy, pamięć zewnętrzna czy komputer podłączony do sieci). Second Copy pozwala na tworzenie kopii zapasowej w dowolnym momencie – sami możemy określić, czy operacja ta być wykonywana co dwie godziny, czy na przykład raz w tygodniu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!