Second Shot na egzaminy MCP tylko do końca stycznia!

Strona główna Aktualności

O autorze

Przypominamy wszystkim zainteresowanym zdobyciem certyfikatu potwierdzającego umiejętności i wiedzę na temat produktów Microsoftu, że jeszcze tylko do końca stycznia można skorzystać ze specjalnej promocji Second Shot. Dzięki niej w razie oblania egzaminu za pierwszym razem, drugą próbę otrzymuje się całkowicie za darmo.

Dzięki promocji egzaminowi towarzyszy dużo mniejszy stres, a w przypadku niezaliczenia za pierwszym razem można lepiej przygotować się do drugiego podejścia. Jest więc znacznie większa szansa na powodzenie. Aby skorzystać z Second Shot, należy podczas rejestracji na pierwszy egzamin podać kod promocyjny - można go znaleźć na stronach Microsoft Learning po zarejestrowaniu się. Egzamin musi odbyć się do 31 stycznia włącznie. Gdyby pierwsza próba się nie powiodła, na drugi egzamin należy rejestrować się z tym samym numerem promocyjnym - rejestracja będzie wtedy bezpłatna. Drugi egzamin musi jednak odbyć się również najpóźniej do 31 stycznia, lepiej więc zaplanować pierwszą próbę jak najszybciej, a być może druga wcale nie będzie potrzebna.

Dla tych, których dopiero teraz zainteresowała certyfikacja Microsoftu i chcieliby się dowiedzieć o niej czegoś więcej, zapraszamy do opublikowanego jakiś czas temu na łamach naszego vortalu artykułu Przegląd certyfikacji Microsoft. Zaktualizowaliśmy go właśnie o rozszerzony opis certyfikatów nowej generacji (Microsoft Certified Technology Specialist, Microsoft Certifed IT Professional oraz Microsoft Certified Professional Developer), a także uaktualniliśmy kilka informacji o samym programie MCP.

© dobreprogramy