Secret Disk Secret Disk 5.02

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Inne programy zabezpieczające
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Secret Disk to podstawowa i bezpłatna edycja ciekawego narzędzia, służącego do skutecznej ochrony cennych danych ulokowanych na naszym komputerze. Daje ono możliwość szybkiego ukrycia i zabezpieczenia hasłem prywatnych dokumentów, zdjęć, materiałów wideo itp., w taki sposób, aby nie były one widoczne dla innych użytkowników komputera.

Program podczas swojego działania tworzy specjalny wirtualny dysk, który pełni funkcję sejfu. Użytkownik może dodawać do niego dowolne dane (pliki i foldery) o różnym rozmiarze. Dostęp do wspomnianego dysku możliwy jest jedynie po poprawnym wpisaniu hasała (tzw. PIN-u) definiowanego podczas pierwszego uruchomienia narzędzia. W przeciwnym wypadku dane są niewidoczne, dzięki czemu nie jest możliwe dotarcie do żadnych plików ulokowanych w naszym sejfie. Co istotne, praca z wirtualnymi dyskami odbywa się w identyczny sposób jak ma to miejsce w przypadku standardowych woluminów.

Secret Disk stanowi doskonałą propozycję dla początkujących użytkowników, którzy chcieliby szybko i wygodnie zabezpieczyć swoje pliki. Nawet takie sytuacje jak awaria systemu czy sprzętu nie dadzą niepowołanym osobom dostępu do naszych prywatnych danych - wyłączenie/restart komputera powoduje automatyczne zamknięcie naszego sejfu.

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!