Secret Maryo Chronicles

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Popularność przygód hydraulika Mario, wykreowanego przez Nintendo, miała również oczywiście przełożenie na twórczość deweloperów robiących darmowe gry. Secret Maryo Chronicles to kolorowy projekt starający się odtworzyć fenomen oryginalnej platformówki z użyciem przygotowanych od nowa elementów graficznych. Pomagało przy nim wiele rąk, starając się wspólnymi siłami uzyskać coś bardzo interesującego.

Udało się wypracować dosyć spójną wizję barwnego świata, przemierzanego przez sympatycznego bohatera w chustce na głowie. Rzecz jasna mechanika zabawy została zaczerpnięta z pierwowzoru. Mamy więc do czynienia ze zbieraniem monet, skakaniem wrogom po głowach, kopaniem skorup żółwi oraz naturalnie chowaniem się w rurach i zbieraniem mocy specjalnych. Grzybek powiększa postać, a kwiatek daje kule ogniste.

Gromadzenie świecidełek nie służy tylko zwiększeniu wyniku, lecz także umożliwia zapisywanie stanu gry w dowolnym momencie. Kosztuje to 3 tysiące punktów, na które trzeba zapracować. Dodatkową atrakcją Secret Maryo Chronicles jest wbudowany edytor poziomów. Wystarczy wcisnąć F8 po załadowaniu etapu, aby móc pobawić się w przestawianie elementów na mapach czy pododawać nowe z biblioteki obiektów gry.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!