r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SecretTube 1.0.0.0

Strona główna Windows Dodatki Rozszerzenia programów

SecretTube to dodatek dla Excela, który wstawia do arkusza ramkę do oglądania filmów z serwisu YouTube. Rozszerzenie pozwala też szybko ukryć film w „sytuacji alarmowej”.

SecretTube umożliwia przeszukiwanie i oglądanie filmów bezpośrednio w arkuszu. Najeżdżając na lewy-górny róg pola z filmem można go ukryć, zaś ponownie pokazać go można klikając dwa razy w to samo miejsce. Twórca dodatku zamieścił w nim krótką instrukcję, która pokazuje, jak nie dać się złapać na oglądaniu filmów w narzędziu pracy.

W ustawieniach aplikacji można wyłączyć możliwość ukrywania filmów, włączyć automatyczne odtwarzanie po włączeniu dodatku i automatyczne wstrzymywanie odtwarzania, gdy otwierane są okna dialogowe.

Dodatek działa z Excelem 2013 i Excelem w Office Online.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

20 najlepszych dodatków do Microsoft Office

51
16.12.2015  •  Anna Rymsza

Programy z pakietu Microsoft Office mają ogromne możliwości, ale to nie znaczy, że niektórych rzeczy nie da się zrobić lepiej lub szybciej. Naprzeciw wymaganiom użytkowników wychodzą tu różne dodatki i rozszerzenia. Dzięki nim można ułatwić sobie wiele zadań lub tworzyć takie dokumenty, jakich sam Office stworzyć nie pozwala. Na początek należy wyjaśnić, jak z dodatków korzystać. Office ma własny sklep z dodatkami, do którego można przejść z programów pakietu (część Wstawianie wstążki) lub udając się pod adres store.office.com. Do logowania należy oczywiście wykorzystać to samo konto…

Recenzje użytkowników

szybkie ukrywanie, instrukcja obsługi
dodatek tylko dla Excela
ocena użytkownika

Dodatek sprawdza się i jest prosty w obsłudze. Wyszukiwanie szybkie. Odtwarzanie płynne. Szkoda że dostępny tylko dla Excela a nie całego pakietu Office. Plus za szybkie ukrywanie filmu i instrukcję obsługi.

12.10.2016 14:05 | Recenzja do wersji 1.0.0.0

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.