reklama

Secrets Of Rome na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Secrets Of Rome - niezwykle wciągającą, utrzymaną w klimacie przygody i owianą przyjemną fabułą grę logiczną.

Wcielając się w rolę młodego chłopaka o imieniu Marcus przenosimy się w czasy legendarnego Imperium Rzymskiego. Chłopak za namową ojca wyrusza w daleką i pełną przygód drogę, na której napotyka szereg zadań i misji. Ich wykonanie ma przynieść upragniony cel w postaci dotarcia do Starożytnego Rzymu.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...

Gra polega na odnajdywaniu skrupulatnie i bardzo precyzyjnie poukrywanych przedmiotów na przedstawianych kolejno planszach. Z początku stawiane przed nami zadania mogą wydać się łatwe, ale wraz z przebiegiem gry szukane obiekty są coraz mniej widoczne i coraz lepiej zamaskowane. Z czasem przybywa również sekretnych miejsc zawierających zaradnie zakamuflowane przedmioty. Wielokrotnie trzeba będzie cofać się do poprzednich lokacji, by móc je odkryć przy pomocy zdobytych w innym sektorze narzędzi.

Bez wątpienia główną przeszkodą utrudniającą prowadzenie poszukiwań jest ogólny rozgardiasz i nieporządek panujący na każdej z plansz, co skutecznie rozprasza naszą uwagę i dekoncentruje. Dodatkowo szukane przedmioty są innych rozmiarów i kolorów co ich pierwowzory. Są one też często ulokowane w ciemnych zakamarkach i do tego ustawione pod innym kątem. Na całe szczęście gra oferuje sprytny system pomocy, z którego możemy skorzystać co pewien czas.

Pomimo łatwych i prostych w opanowaniu zasad, nasza spostrzegawczość i koncentracja w trakcie gry zostaną poddane najcięższym próbom. Angażując się w rozgrywkę poświęcimy jej cały swój potencjał w postaci zmysłu obserwacji oraz szybkości orientacji.

Secrets Of Rome prezentuje dobrą oprawę graficzną oraz dźwiękową. Posiada również swój specyficzny klimat przenosząc gracza w baśniowy świat podróży, tajemnic oraz przygody.

Grę Secrets Of Rome można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Logiczne.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy test ciekawej zachęty do nabycia produktu w przyszłości, czyli Sniper: Hitman Challenge oraz recenzje niezłego RPG akcji od Capcom - Dragon's Dogma, a także radosnych wyścigów Joy Ride Turbo.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić