Secure Folders 1.0.0.9

Strona główna Windows Narzędzia Szyfrowanie danych
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Secure Folders to niewielkich rozmiarów aplikacja o ciekawych możliwościach, pozwalających na zabezpieczenie dowolnej ilości plików przed dostępem do nich przez osoby trzecie lub zwyczajnie niepożądane.

Program umożliwia "ukrycie" nieograniczonej ilości plików i folderów za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszą. Prywatne katalogi możemy nie tylko po prostu całkowicie ukryć przed wścibskim wzrokiem, ale na przykład zostawić je widoczne, jednak z zablokowanym dostępem do zawartych w nich danych. Żeby mieć jeszcze większą pewność, co do zabezpieczeń, możemy również włączyć opcję szyfrowania danych. Chronione przez Secure Folders foldery nie mogą być przez nikogo niepowołanego usunięte, skopiowane, przeniesione albo w inny sposób zmienione.

Podczas instalacji programu mamy możliwość normalnej instalacji - w dodatkowymi opcjami ukrycia programu z menu Dodaj i Usuń Programy systemu Windows - oraz instalacji przenośnej (portable). Przy pierwszym uruchomieniu warto ustawić główne hasło, którego będziemy używać do identyfikacji w aplikacji, a tym samym do dostępu do zabezpieczonych plików i katalogów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Angelus7   2 #12 02.02.2018 10:55

Utworzyłem wersję portable i zaczełęm testować program jeden plik oznaczyłem hidden a drugi locked wszystko pięknie
na drugi dzień okienko programu puste.Czy wersja portable jest niedopracowana.Może ktoś pomóc

  #11 10.01.2018 13:06

Świetny program, tego właśnie szukałem. Jedno kliknięcie i folder znika z eksploratora windows, bez potrzeby wpisywania haseł oraz szyfrowania. Może późnej dać pendrive/dysk zewnętrzny innej osobie bez obawy, że odkryje prywatny folder.

Bra8teK   2 #10 18.02.2017 08:22

słuchajcie a jak odzyskać zabezpieczony folder? generalnie wymieniłem dysk na ssd i mam nowy system, więc ten program z ze starego dysku już nie bardzo chce działać :P nie wiem jak odzyskać teraz zbaezpieczony folder na starym dysku.

  #8 08.11.2016 13:49

@Anonim (niezalogowany): ma ten sam problem, otrzymał pan szczegółową odpowiedż jak znależć ten wpis rejestru

  #7 01.11.2016 17:47

@maro118: regedit znajduje mi różne wartości z tym zapisem... możesz zarzucić screena, gdzie tego szukać? Będę wdzięczny...

maro118   1 #6 07.10.2016 19:05

@Anonim (niezalogowany):
regedit znajdź secure usuń w drugiej linii wartość i ok

  #5 06.10.2016 11:03

Słuchajcie... a jak odzyskać hasło dostępu do tego programu? Nie zapisałem sobie hasła, a takie dobre wymyśliłem, że nie mogę się teraz z powrotem do niego dostać... :/

  #4 03.10.2016 07:30

@IdolwSzutrab7: Enigma 2003
Mały i darmowy programik służący do szyfrowania plików.
Enigma 2003 umożliwia szyfrowanie i deszyfrowanie wybranego lub wszystkich plików znajdujących się w danym folderze, przy użyciu zdefiniowanego przez siebie klucza szyfrującego. Obsługa programu jest bardzo prosta - w szczególności to co najważniejsze, czyli późniejsze deszyfrowanie plików. Po uruchomieniu zaszyfrowanego pliku (.tab, .xor, .wyb - w zależności od wybranego algorytmu), pojawia się prośba o podanie hasła i po jego poprawnym wprowadzaniu plik zostaje zdeszyfrowany.

Bra8teK   2 #3 16.08.2016 18:05

jaki to ma stopień ochrony danych? Zabezpieczyłem sobie folder i faktycznie zniknął on z poziomu explorera, ale czy te dane są jakoś zaszyfrowane? Potrzebny mi szyfrator i to dobry, aby nawet służby tego nie rozszyfrowały :D

PromaG   3 #2 06.07.2016 04:22

Co tu dużo pisać - jak poprzednik napisał doskonała ochrona przed ransomware i kryptolokerom(właśnie po infekcji kryptolockerem szukałem takiego programu)... 5 opcji na folder :Lock,Read-Only,Hidden,Non Executable lub No Protection...Opcja exportu listy chronionych folderów wraz z ich ustawieniami do pliku xml, celem późniejszego szybkiego przywrócenia,możliwość zabezpieczenia dostępu do programu hasłem..Wystarczy utworzyć na partycji folder do którego wrzucamy wszystkie pozostałe,ustawić ochronę read-only na folder główny a wszystko wewnątrz tj.podfoldery i ich pliki są chronione przed jakąkolwiek ingerencją ze strony użytkownika lub innych procesów uniemożliwiając nawet zmianę nazwy plików lecz umożliwiając odczyt.Ochrona działa nawet po wyłączeniu programu.Gdy zaś chcemy coś majstrować w chronionym folderze włączamy program odznaczamy ptaszek przy odpowiednim wpisie modyfikujemy zawartość folderu po czym jednym kliknięciem wznawiamy dalszą ochronę folderu...Plus Integracja z menu kontekstowym...Proste i skuteczne...Moja ocena 5+

Autor edytował komentarz w dniu: 11.07.2016 14:02
ichito   12 #1 01.06.2015 09:07

Bardzo dobrze, że program zagościł na DP, ponieważ to nie jest zwykły program do ukrywania danych (foldery, pliki). Program jest tak skonstruowany, że przy określonych ustawieniach restrykcji na obszary dysku, przy określonej liście programów zaufanych i zabronionych staje się solidnym wsparciem lub nawet samodzielnym rozwiązaniem przeciwko ransomware i kryptolokerom lub może być odpowiednikiem programu anty-exe, który dopuszcza do uruchamiania tylko zaufane aplikacje.