Secure Folders Secure Folders 1.0.0.9

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Secure Folders to niewielkich rozmiarów aplikacja o ciekawych możliwościach, pozwalających na zabezpieczenie dowolnej ilości plików przed dostępem do nich przez osoby trzecie lub zwyczajnie niepożądane.

Program umożliwia "ukrycie" nieograniczonej ilości plików i folderów za pomocą zaledwie kilku kliknięć myszą. Prywatne katalogi możemy nie tylko po prostu całkowicie ukryć przed wścibskim wzrokiem, ale na przykład zostawić je widoczne, jednak z zablokowanym dostępem do zawartych w nich danych. Żeby mieć jeszcze większą pewność, co do zabezpieczeń, możemy również włączyć opcję szyfrowania danych. Chronione przez Secure Folders foldery nie mogą być przez nikogo niepowołanego usunięte, skopiowane, przeniesione albo w inny sposób zmienione.

Podczas instalacji programu mamy możliwość normalnej instalacji - w dodatkowymi opcjami ukrycia programu z menu Dodaj i Usuń Programy systemu Windows - oraz instalacji przenośnej (portable). Przy pierwszym uruchomieniu warto ustawić główne hasło, którego będziemy używać do identyfikacji w aplikacji, a tym samym do dostępu do zabezpieczonych plików i katalogów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!