Secure VPN Secure VPN 2.4.8

Strona główna Android Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program
lub zeskanuj:

Secure VPN to klient VPN (wirtualnej sieci prywatnej), czyli narzędzie skierowane do osób chcących zachować anonimowość podczas korzystania z internetu.

Aplikacja uniemożliwia wyśledzenie położenia użytkownika w sieci, gdyż po uruchomieniu Secure VPN i kliknięciu jednego przycisku aktywujemy szyfrowane połączenie z domyślnym serwerem położonym w Europie, Ameryce lub Azji. W związku z tym będziemy widoczni tak, jakbyśmy przebywali z dala od swojego miejsca zamieszkania (np. znajdując się w Warszawie program wskaże, że jesteśmy w Stanach Zjednoczonych).

Secure VPN ma na celu uniemożliwić śledzenie aktywności użytkownika, w związku z czym zwiększy się jego bezpieczeństwo. Poza tym na licznych serwisach nie pojawią się personalizowane reklamy wyświetlane w oparciu o historię przeglądania. Zyskamy również dostęp do materiałów zablokowanych w określonych rejonach geograficznych (niekiedy ma to związek z prawami autorskimi).

Warto wspomnieć, że Secure VPN jest bardzo prosty w obsłudze (nie wymaga żadnej rejestracji ani wstępnej konfiguracji). Wystarczy jednego kliknięcie, by nawiązać szyfrowane połączenie. Co ciekawe, w przypadku systemu Android 5.0 lub nowszego można wybrać, jakie aplikacje mają korzystać z wirtualnej sieci prywatnej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!