SecureCON 2007 już w ten weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

Już w najbliższy weekend, 20 i 21 października, odbędzie się tegoroczna edycja ogólnopolskiej konferencji SecureCON. Konferencja organizowana jest przez Akademię Alternatywnych Systemów Operacyjnych i stowarzyszenie AASOC przy Politechnice Wrocławskiej.

Impreza zapowiada się bardzo ciekawie, w jej ramach odbędzie się dziesięć wykładów. Tematy, jakich można się spodziewać to między innymi opis hackowania serwera IIS, rozwój infrastruktury klucza publicznego, opis odwrotnego testu Turinga i zagadnienia ochrony prywatności. Prócz tego poruszone zostaną tematy dotyczące bezpieczeństwa, przede wszystkim sieci komputerowych.

Organizatorzy zdecydowali się przedłużyć rekrutację uczestników, dzięki temu można się zapisywać do końca czwartku (18 października). Ponieważ jednak ilość miejsc jest ograniczona, nie warto czekać do ostatniej chwili. Koszt udziału wynosi 128 zł, ale dla uczniów i studentów przewidziano zniżki. Przy okazji z przyjemnością informujemy, że vortal dobreprogramy jest patronem prasowym imprezy.

Szczegółowe informacje na temat konferencji znaleźć można na stronie organizatorów.

© dobreprogramy