Security Days 3 - rejestracja uczestników rozpoczęta!

Strona główna Aktualności

O autorze

Rozpoczęła się rejestracja uczestników do trzeciej edycji ogólnopolskiego turnieju Security Days organizowanego przez Młodzieżowe Towarzystwo Informatyczne. Głównym celem Turnieju jest zwrócenie uwagi na niebezpieczeństwa czyhające ze strony źle skonfigurowanych systemów informatycznych.

Zadaniem uczestników będzie wykazanie się wiedzą z zakresu audytu bezpieczeństwa systemu informatycznego wirtualnej firmy z branży finansowej Top$ecurity. Udział w Turnieju będzie wymagać od uczestników umiejętności zastosowania metod weryfikacji stanu bezpieczeństwa systemów informatycznych, strategii zabezpieczeń sieci komputerowych oraz identyfikowania zagrożeń występujących w firmowych sieciach komputerowych. Udział w Turnieju pozwoli też zawodnikom sprawdzić poziom wiedzy i umiejętności z zakresu zapewnienia bezpieczeństwa w firmowych sieciach komputerowych.

Rejestracja uczestników potrwa do 14 września 2005 do godziny 10.00. Turniej jest trójstopniowy. Pierwsze dwa etapy rozgrywane będą za pomocą sieci Internet w dniach 14-16 września oraz 19-23 września, zaś trzeci - finałowy etap odbędzie się 30 września w pracowniach komputerowych Wyższej Szkoły Ekonomii i Administracji Bytomiu. O rozpoczęciu i przebiegu rozgrywki będziemy informować na bieżąco. Vortal dobreprogramy objął turniej Security Days 3 patronatem medialnym.

Wszelkie informacje dotyczące Turnieju można znaleźć na stronie www.securitydays.pl.

© dobreprogramy
s