r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Security Days 6 już wkrótce

Strona główna Aktualności

O autorze

W dniach 8-12 września zostanie rozegrany internetowy etap kolejnej edycji ogólnopolskiego turnieju Security Days.

Turniej zostanie rozegrany wg sprawdzonej w poprzednich edycjach formuły, gdzie Uczestnik wcieli się w rolę kandydata na stanowisko audytora bezpieczeństwa wirtualnej firmy z branży finansowej Top$ecurity. Security Days organizuje Młodzieżowe Towarzystwo Informatyczne, celem imprezy jest promowanie tematyki bezpieczeństwa systemów informatycznych, a w szczególności świadomości zagrożeń wynikających z niewłaściwej konfiguracji systemów.

Organizatorzy zapraszają do udziału w turnieju wszystkich pasjonatów informatyki oraz audytorów sieci komputerowych, administratorów bezpieczeństwa informacji, administratorów sieci komputerowych, specjalistów ds. bezpieczeństwa, osoby zainteresowane zabezpieczeniami i audytem systemów informatycznych.

Zadaniem zawodnika będzie wykazanie się wiedzą z zakresu audytu bezpieczeństwa w co najmniej w jednym z dwóch obszarów: bezpieczeństwa informacji (zgodność z normą PN-ISO/IEC 27001:2007) i bezpieczeństwo aplikacji internetowych.

Rejestracja uczestników odbędzie się w dniach 1-7 września. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie turniejowej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.