r   e   k   l   a   m   a
reklama

Security Summit & Developer Days 2007 już za kilka dni

Strona główna Aktualności

O autorze

Już za kilka dni, 25 kwietnia rozpocznie się w Warszawie dwudniowa konferencja Microsoft Security Summit & Developer Days 2007. Dla tych, którzy nie mogą uczestniczyć w niej osobiście to ostatnia szansa aby zarejestrować się na bezpłatną transmisję online.

Przypomnijmy, że wiodącymi tematami konferencji będą bezpieczeństwo sieci i aplikacji, zarządzanie systemami IT i programowanie .NET, a także Windows Server Code Name "Longhorn" i Windows Vista. Jak już pisaliśmy, gościem specjalnym Microsoft Security Summit & Developer Days 2007 będzie Steve Ballmer - dyrektor zarządzający (CEO) w firmie Microsoft.

Pierwszy dzień dedykowany będzie tematyce bezpieczeństwa, zarządzania systemami informatycznymi oraz programowaniu .NET. Przedstawione zostaną tematy związane z tworzenia bezpiecznych aplikacji z wykorzystaniem Microsoft Visual Studio 2005 oraz Microsoft SQL Server 2005. Ważnym elementem konferencji będzie prezentacja rozwiązań, które będą miały swoją premierę w najbliższym czasie. Grupę tą stanowią Forefront Client Security (zabezpieczenie stacji roboczych, notebooków i serwerów) oraz System Center (platforma zarządzania systemami IT). Drugi dzień będzie w całości poświęcony zagadnieniom związanym z Windows Server Code Name "Longhorn" oraz Windows Vista.

Dla zainteresowanych tematyką konferencji, którzy nie mogą w niej uczestniczyć osobiście organizatorzy przewidzieli darmową transmisję internetową na żywo. Aby skorzystać z tej możliwości należy zarejestrować się na stronach konferencji. Po rejestracji otrzymamy login i hasło dzięki którym możliwe będzie stworzenie własnego harmonogramu konferencji i uzyskanie dostępu do transmisji online z wybranych przez siebie sesji 25 i 26 kwietnia.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii