SecurityKISS Tunnel SecurityKISS Tunnel 0.3.2

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

SecurityKISS Tunnel to proste narzędzie do ochrony prywatności podczas codziennego korzystania z Internetu. Tworzy ono wirtualną sieć prywatną VPN z wykorzystaniem technologii OpenVPN, PPTP i L2TP.

Zabezpieczenie prywatności użytkownika podczas surfowania w sieci realizowane jest za pośrednictwem specjalnego tunelu VPN, łączącego komputer z zewnętrznym serwerem. Rozwiązanie to zapewnia, że żadna niepowołana osoba nie uzyska dostępu do jakichkolwiek informacji na temat np. przeglądanych stron internetowych, przesyłanych za pośrednictwem komunikatorów wiadomości, pobieranych plików czy danych wykorzystywanych do zakupów online.

SecurityKISS Tunnel niesie ze sobą również wiele innych, dodatkowych korzyści. Poza ochroną prywatności narzędzie pozwala m.in. omijać zabezpieczenia regionalne, pozwalające np. oglądać internetową telewizję, grać w gry jedynie użytkownikom, których IP pochodzi z danego kraju, uzyskiwać dostęp do zablokowanych witryn itp. Z jego pomocą bezpiecznie możemy również korzystać z Internetu, łącząc się z publicznymi sieciami bezprzewodowymi oraz skutecznie ukrywać swoją geolokalizację.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze i pomimo braku polskiej wersji językowej nie powinno nikomu przysporzyć jakichkolwiek problemów. Wystarczy, że po uruchomieniu programu nawiążemy połączenie z wybranym serwerem na świecie.

Uwaga!

  1. Wersja testowa programu jest całkowicie bezpłatna, jednak do korzystania z niego wymagane jest posiadane specjalnego planu, umożliwiającego korzystanie z zewnętrznych serwerów. Edycja podstawowa zezwala na transfer rzędu 300 MB na dobę.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!