SeeU SeeU 1.3.4

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Inne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

SeeU to oficjalna aplikacja do obsługi polskiej sieci społecznościowej o takiej samej nazwie. W zasadzie producent nie stosuje tutaj nazwy „sieć społecznościowa” i nazywa usługę tą jak i samą aplikację narzędziem wspierającym użytkownika w zakresie gospodarowania czasem. W efekcie SeeU jest swoistym organizerem, wykorzystującym do działania także lokalizację użytkownika.

Po uruchomieniu aplikacji użytkownik musi zalogować się do swojego konta, lub założyć nowe z jej poziomu. Posiadanie konta w sieci jest bezpłatne. W ramach jego tworzenia konieczne jest wybranie grup swoich zainteresowań spośród predefiniowanych przygotowanych przez producenta. Główne okno aplikacji przypominać może interfejs Modern, składa się bowiem z kafelków zawierających poszczególne opcje. Główny z nich to wydarzenia, w którym można przeglądać aktualności dodane przez inne osoby. Użytkownik również może dodawać nowe wydarzenia ustalając jego szczegóły takie jak miejsce, data rozpoczęcia i zakończenia, a także opis. Aplikacja zawiera wbudowany kalendarz, do którego można dodawać terminy. Możliwe jest także zarządzanie kontaktami, dodawanie innych użytkowników do listy znajomych, oraz tworzenie własnych grup.

SeeU obsługuje powiadomienia różnego typu, począwszy o zaproszeniach a kończąc na lokalizacji. Udostępnia także opcję tworzenia galerii zdjęć i dzielenie się nimi ze znajomymi. Ustawienia pozwalają określić zachowanie aplikacji, a także informacje zawarte w profilu użytkownika sieci. Aplikacja jest udostępniana zupełnie za darmo, oferuje interfejs w polskiej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!