SelfiShop Camera SelfiShop Camera 2.86

Strona główna Android Grafika i fotografia Robienie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

SelfiShop Camera to aplikacja do robienia zdjęć przy wykorzystaniu najpopularniejszych monopodów i trójnogich statywów wyposażonych w kable lub przyciski umożliwiające komunikację za pośrednictwem Bluetootha.

Sprawdź, czy program zadziała na twoim smartfonie

SelfiShop Camera obsługuje rozmaite monopody, takie jak np. kjstar, selftimer, wii, yunten i wiele innych. Należy mieć na uwadze fakt, że kable zgodne z niektórymi monopodami mogą być niekompatybilne z danym modelem smartfona lub tabletu (wówczas na ekranie pojawi się ikona słuchawki lub system nie wyświetli żadnego obrazka), więc nie będziemy mogli skorzystać z SelfiShop Camera na posiadanym przez nas urządzeniu przenośnym.

Nie tylko do pracy ze statywem

SelfiShop Camera z pewnością ułatwi wykonywanie rozmaitych fotografii poprzez naciśnięcie przycisku na monopodzie. Jeśli dany statyw posiada więcej przycisków, użytkownik może je skonfigurować, dostosowując go do własnych potrzeb. Warto również dodać, że opisywana aplikacja działa również w trybie robienia zdjęć „z ręki”, więc można ją zainstalować, by cieszyć się dostępem do większej liczby funkcji niż w tradycyjnym aparacie.

Najważniejsze cechy:

  • narzędzie do tworzenia zdjęć przy wykorzystaniu statywów
  • możliwość komunikacji za pośrednictwem Bluetootha
  • opcja skonfigurowania przycisków na monopodzie wg własnych potrzeb
  • umożliwia pracę bez dostępu do statywu
  • za darmo

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!