Selfie Stick 2.0

Strona główna iOS Grafika i fotografia Robienie zdjęć
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja Selfie Stick na iOS pozwala robić zdjęcia selfie, które wyglądają tak, jakby powstały przy użyciu specjalnego selfie sticka, czyli z oddalenia.

Mechanizm działania programu Selfie Stick jest prosty. Po uruchomieniu należy podnieść wyżej smartfon, a aplikacja sama wykryje, czy w kadrze mieści się cała twarz. Jeśli wszystko będzie w porządku, wtedy uruchomi się odliczanie, a po chwili zdjęcie będzie gotowe. Fotografia zaś będzie wyglądała tak, jakby została zrobiona z większej odległości – tak, jakby użyto do niej selfie sticka.

Obecnie program jest darmowy, ale jego autor planuje wprowadzić opłatę za korzystanie z aplikacji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Czy aplikacja może zastąpić kijki do samolubek?

25
06.01.2016  •  Łukasz Maślanka

Internet bez zdjęć selfie? Trudno to już sobie wyobrazić. Tak zwane samolubki stały się tak popularne, że powstały nawet specjalne urządzenia ułatwiające ich robienie, czyli kijki selfie sticks. Nie każdy jednak może sobie na nie pozwolić, nie każdy gotów też jest z nimi chodzić. Z pomocą chce przyjść pewien programista z USA, który stworzył aplikację Selfie Stick. Mechanizm działania programu Selfie Stick jest prosty. Po uruchomieniu należy podnieść wyżej smartfon, a aplikacja sama wykryje, czy w kadrze mieści się cała twarz. Jeśli wszystko będzie w porządku, wtedy uruchomi się odliczanie,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza