reklama

Sello pomoże w sprzedaży na aukcjach

Strona główna Aktualności

O autorze

Wrocławski InsERT - producent popularnego oprogramowania dla małych i średnich firm (m.in. Subiekt, Rachmistrz), udostępnił wersję beta nowego produktu, który ma pomóc w sprzedaży poprzez aukcje internetowe.

Sello to narzędzie wspomagające sprzedaż w serwisie aukcyjnym Allegro.pl. Program przeznaczony jest zwłaszcza dla tych, którzy wystawiają wiele towarów jednocześnie. Pomaga na wszystkich etapach obsługi aukcji: od przygotowania i wystawienia, poprzez śledzenie sprzedaży, po obsługę transakcji z klientami. Ułatwia śledzenie płatności, przygotowywanie paczek i wydruków. Posiada wbudowany moduł poczty internetowej. Sello może pracować samodzielnie lub współpracować z programem handlowo - magazynowym Subiekt GT firmy InsERT.

Program jest aktualnie w fazie beta testów. Wersję testową można pobrać za darmo i używać do 30 lipca br. Wymagania systemowe to Windows 2000 lub nowszy, baza danych Microsoft SQL Server 2005 (w tym bezpłatna wersja Express Edition), przeglądarka Internet Explorer 6.0 lub nowsza oraz program Subiekt GT (także w wersji próbnej). Więcej informacji można uzyskać na stronie www.sello.pl.

Warto przypomnieć, że to nie pierwszy "internetowy" produkt tego producenta. Na początku br. premierę miał oscGT, którego zadaniem jest zapewnienie współpracy pomiędzy Subiektem GT a sklepami internetowymi opartymi na darmowej i popularnej platformie osCommerce.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało