r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Seminaria i warsztaty multimedialne Pro Series

Strona główna Aktualności

Apple organizuje bezpłatne warsztaty i seminaria poświęcone nowoczesnym multimediom. Pro Series to wydarzenie poświęcone m. in. projektowaniu stron internetowych, obróbce zdjęć do grafiki 3D oraz montażowi wideo i obróbce dźwięku.

Na seminariach zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania na platformę Mac OS X przeznaczone dla osób zajmujących się fotografią, wideo oraz muzyką. Impreza składa się z części seminaryjnej oraz warsztatów. Pro Series daje możliwość zapoznania się z rozwiązaniami dla platformy Mac OS oraz możliwościami jakie daje ona twórcom multimediów, jest też szansą na wymianę poglądów między uczestnikami oraz daje możliwość konsultacji z ekspertami Apple.

Impreza odbędzie się 5 czerwca w Warszawie, rozpocznie się o godz. 12 w Multikinie Ursynów. Wstęp jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Niestety miejsca na warsztaty są już zarezerwowane, można jednak rejestrować się na seminaria.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.