r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Seminaria z bezpieczeństwa dla specjalistów IT

Strona główna Aktualności

Wszystkich specjalistów IT zainteresowanych szeroko pojętym bezpieczeństwem systemów informatycznych informujemy o cyklu bezpłatnych seminariów poświęconych tej tematyce. Podczas każdego z nich zostaną omówione najnowsze technologie, metody ochrony komputerów i sieci przed atakami, złośliwymi wirusami i robakami internetowymi.

Spotkania odbędą się w dniach 19 października - 5 listopada 2004 r. w 10 miastach w Polsce: Szczecinie, Bydgoszczy, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Gdańsku, Poznaniu i Warszawie. Seminaria organizowane są przez firmy Microsoft, Intel, Symantec, Hewlett-Packard, RSA Security oraz G DATA, w ramach inicjatywy Projekt Bezpieczny Komputer, której podstawą jest Dzień Bezpiecznego Komputera.

Z powodu ograniczonej liczby miejsc, organizatorzy proszą o rejestrowanie się do dnia 14 października. Każda z osób, która dostanie potwierdzenie uczestnictwa do 14 października, otrzyma token, który umożliwia dostęp do materiałów konferencyjnych.

Szczegóły, agenda seminariów i formularz rejestracyjny dostępne są na stronie informacyjnej.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.