r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

SendSystem 2.5

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne

SendSystem to ciekawe narzędzie do usprawniania i przyspieszania procesu wysyłania przesyłek pocztowych lub kurierskich w biurach, sekretariatach, urzędach, księgarniach czy hurtowniach.

Galeria programu

Aplikacja obsługuje kilku najpopularniejszych w Polsce dostawców - Pocztę Polską, InPost oraz kuriera GLS, umożliwiając wydruk wszystkich druków niezbędnych do wysłania przesyłki (w tym także pobraniowej), a także etykiet adresowych do naklejenia np. na list. Dostępne z poziomu programu formularze wydrukowane mogą być bezpośrednio na oryginalnych druczkach (wymagana jest drukarka igłowa) lub zwykłych, czystych arkuszach papieru.

Trzon programu stanowią trzy bazy: baza przesyłek do wysłania, baza przesyłek wysłanych oraz baza adresatów. Informacje o wszystkich nadanych przesyłkach są przechowywane w programie, dlatego w razie problemów z listem lub paczką łatwo można sprawdzić, kiedy przesyłka została wysłana czy ustalić jej numer nadawczy.

Co istotne, SendSystem pozwala także na import danych do wysyłki z serwisu Allegro. Powiązanie konta (lub wielu kont) Allegro z aplikacją umożliwia wygodne pobieranie danych teleadresowych kontrahentów z zakończonych aukcji, a co za tym idzie szybkie przygotowanie przesyłek dla klientów. Oprogramowanie współpracuje również z platformą iStore, pozwalając na integrację aplikacji z naszym sklepem internetowym.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 09.12.2013 09:58

@ewanowa (niezalogowany):

  #2 19.06.2013 20:14

Nie posiada drukowania na formularzach multipaczka

  #1 29.11.2012 12:20

Dobra aplikacja, alternatywa dla pocztowego EKN, który ciągle nie działa. Plus za obsługę kilku operatorów - własnie rozmawiam z InPostem więc przyda się. Polecam

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.