Sennheiser zaprasza na Audio Video Show 2019. Pokaże słuchawki i soundbar

Strona główna Aktualności
Sennheiser zaprasza na targi Audio Video Show 2019, fot. materiały prasowe
Sennheiser zaprasza na targi Audio Video Show 2019, fot. materiały prasowe

O autorze

Sennheiser zaprasza na wystawę Audio Video Show 2019, która rozpocznie się 8 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zaprezentowane zostaną wówczas dwa urządzenia: soundbar Sennheiser AMBEO oraz słuchawki MOMENTUM.

Wzorem lat ubiegłych, także w tym roku, niemiecki producent znany z profesjonalnych rozwiązań audio przygotuje swoją ekspozycję w dwóch pomieszczeniach. Sala Kinowa z pierwszym w historii firmy soundbarem zapewniającym niesamowity dźwięk 3D – znajdzie się w Sali 101 Sky Box. Tu goście będą mogli poznać wizję domowej rozrywki przyszłości i zapoznać się z produktem wykraczającym poza standardowe rozwiązania konkurencji.

Soundbar AMBEO jest wyposażony w 13 głośników klasy high-end i najnowszą technologię wirtualizacji dźwięku, co pozwala osiągnąć efektowne brzmienie 5.1.4 bez rozbudowanego systemu kina domowego. Sprzęt jest kompatybilny z Dolby Atmos, MPEG-H i DTS: X.

Druga przestrzeń, oferująca przekrojowe spojrzenie na bogatą ofertę słuchawkową, będzie mieścić się obok, w Sali Symfonia 1. Tu Sennheiser po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje publiczności najnowsze bezprzewodowe słuchawki MOMENTUM Wireless. Ponadto w ramach odsłuchu, w specjalnie przygotowanej na tę okazję strefie Hi-Fi, będzie można przetestować pierwsze zamknięte audiofilskie HD 820 czy legendarne HD 800S w parze ze wzmacniaczem HDV 820.

Podczas targów dostępne będą także urządzenia bezprzewodowe, w tym MOMENTUM True Wireless – pierwsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki w ofercie Sennheisera. Tutaj też miłośnicy wirtualnej rozrywki będą mogli przetestować premierowo do tej pory niedostępne w Polsce bezprzewodowe słuchawki gamingowe GSP 670 i GSP 370 oraz poznają bliżej profesjonalny sprzęt dla graczy GSP 600, GSP 500 i GSP 550.

Na stoiskach Sennheiser będzie można nie tylko przetestować znakomite akcesoria, otrzymać szczegółowe informacje na temat poszczególnych produktów, lecz także skonsultować się z doświadczonymi przedstawicielami firmy w kwestii doboru słuchawek i bezpiecznego ich użytkowania.

© dobreprogramy
s