r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Sequential 1.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Sequential to prosta w zasadach i łatwa w opanowaniu produkcja logiczna, która zmusza gracza do wspinania się wręcz na szczyty swojego intelektu. W początkowej fazie rozgrywki czujemy się pewni swych sił i umiejętności nawet przez moment nie przeczuwając nadciągającej klęski - nieoczekiwane problemy zaczynają się bowiem już w okolicach 15 układu, podczas gdy znajdziemy ich tutaj aż 140. Gra polega na takim zakrywaniu specjalnym zarysem porozrzucanych nieregularnie po planszy kolorowych klocków, aby w jak najmniejszej liczbie ruchów wyeliminować je wszystkie z planszy. Z czasem pojawia się utrudnienie w postaci dodatkowych kolorów, które obierają kostki. Z układu na układ gra wymaga coraz doskonalszej strategii i umiejętności przewidywania kolejnych swoich ruchów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 16.11.2008 18:44

po prostu lipa

  #1 19.10.2008 00:29

Cienka gra szkoda czasu

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.