Serial Mortal Kombat: Legacy powraca, wszystkie odcinki drugiego sezonu już w sieci

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Internetowy serial Mortal Kombat: Legacy, który w 2011 roku został ciepło przyjęty przez miłośników serii bijatyk i filmików na YouTube, a reżyserowi Kevinowi Tancharoenowi dał zielone światło na realizację pełnometrażówki na bazie marki, doczekał się wreszcie nowych odcinków w ramach drugiego sezonu. Co ciekawe, zamiast udostępniać je stopniowo, tak jak poprzednio, od razu zdecydowano się upublicznić je wszystkie.

Jeżeli jakiś gracz nie za bardzo wiedział, co by chciał obejrzeć w ten weekend, teraz będzie miał co robić. Jeszcze ciepłe epizody do sprawdzenia są oczywiście na kanale Machinimy, przy czym warto chyba jednak wcześniej przypomnieć sobie wydarzenia przedstawione w poprzednim sezonie. Odcinki są ponownie na tyle krótkie (ale rzecz jasna napakowane akcją), że nadają się też idealnie na zabicie chwilowej nudy.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję