r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Service Pack 1 dla Expression Web 3

Strona główna Aktualności

Microsoft udostępnił do pobrania Service Pack 1 dla pakietu Expression Web 3.

Expression Web to narzędzie firmy Microsoft przeznaczone do tworzenia stron internetowych, obok SharePoint Designer jeden z następców programu FrontPage. Expression Web ma być w zamierzeniach producenta konkurencją dla programu Adobe Dreamwaver, uzupełnianą przez rozwijane równolegle produkty Expression Blend i Expression Design. Program pozwala tworzyć strony metodą WYSIWYG, czyli bez konieczności znajomości HTMLa i CSS. Duży nacisk położono na zgodność ze standardami, m.in. w stosunku do CSS. Wspiera technologie ASP .NET 2.0, AJAX, PHP i Silverlight.

Service Pack 1 wnosi przede wszystkim sporo poprawek do zauważonych problemów, ale także kilka usprawnień. Między innymi pojawiła się obsługa rozszerzeń, szablonów Drupal i CakePHP oraz modułów Web Slice i tagów META w Internet Explorer 8. Pełna lista poprawek i nowości dostępna jest na stronie pomocy techniczej Microsoftu w artykule KB976594. Service Pack 1 można pobrać z centrum pobierania Microsoftu.

r   e   k   l   a   m   a

60-dniową wersję ewaluacyjną Expression Web 3, jak i innych składników pakietu Expression Studio 3 można pobrać z naszego vortalu w odpowiednich kategoriach działu PROGRAMY.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.