reklama

Service Pack 1 dla Office 2007 już w styczniu?

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Na podstawie wiadomości przekazywanych bardziej i mniej oficjalnie podczas rozpoczynającej się dzisiaj konferencji Microsoft TechEd IT Forum w Barcelonie można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że dodatek Service Pack 1 dla pakietu Office 2007 zostanie wydany w pierwszym kwartale 2008 roku i to wcale nie pod koniec. Z naszych informacji wynika, że może to nastąpić nawet już w styczniu przyszłego roku, a więc za około dwa miesiące.

Co nowego w SP1? Na to pytanie niestety wciąż nie ma jednoznacznej odpowiedzi. To, co dziś przedostało się do opinii publicznej to informacja, że SP1 wprowadzi pełną kompatybilność funkcji Office 2007 w stosunku do nowego Windows Server 2008. Najprawdopodobniej mowa tu o komponentach serwerowych oraz narzędziach pracy grupowej, które bazują właśnie na systemach z rodziny Windows Server.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić