r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Service Pack 1 dla Office 2007 wydany!

Strona główna Aktualności

Zgodnie z tym, co zapowiadaliśmy na początku grudnia, Microsoft udostępnił dzisiaj do pobrania finalną wersję dodatku Service Pack 1 dla pakietu Office 2007 oraz zorientowanych wokół niego aplikacji.

SP1 wnosi do pakietu przede wszystkim sporą ilość poprawek - zarówno tych wydanych do tej pory, jak i nowych, które z powodu niskiego priorytetu czekały na dystrybucję wraz z dodatkiem Service Pack. Aplikacje pakietu zaktualizowane zostaną także pod kątem wsparcia rozwiązań obecnych w nowym Windows Server 2008. Pełną listę nowości i poprawek wchodzących w skład dodatku SP1 można znaleźć na stronach Office Online.

Podstawowy Service Pack 1 (dla najważniejszych aplikacji Office 2007) dla polskiej wersji językowej zajmuje 231 MB. Można go pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Uaktualnienia -> Poprawki i aktualizacje zabezpieczeń. Oprócz tego dostępne są także wersje dla poszczególnych aplikacji dodatkowych, takich jak Visio, Sharepoint Designer czy Project, a także dla Office Language Pack. Microsoft zapowiada, że w Aktualizacjach automatycznych dodatek znajdzie się w przeciągu 3-6 miesięcy - tak odległy termin podyktowany jest faktem, że wiele firm musi najpierw odpowiednio przygotować się do wdrożenia SP1.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.