r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Service Pack 1 dla Windows 7 jeszcze w tym roku?

Strona główna Aktualności

Pojawiły się pogłoski mówiące, że pierwszy dodatek Service Pack dla systemu operacyjnego Windows 7 może zostać wydany w czwartym kwartale tego roku.

Źródłem tych informacji jest serwis TechARP, który dotychczas poprawnie przewidywał daty wydań Service Packów dla Windows XP oraz Visty. Według serwisu, Microsoft początkowo chciał udostępnić SP1 po 22 miesiącach do premiery Windows 7, okres ten jednak skrócono ze względu na pewną liczbę poważnych problemów z wydajnością systemu. Przypomnijmy, że pierwszy Service Pack dla Windows XP ukazał się w 10 miesięcy po wydaniu systemu a dla Visty w 14 miesięcy po premierze.

Microsoft nie potwierdził ani nie zaprzeczył plotkom o terminie wydania SP1 dla Windows 7. Jeśli są one prawdziwe, może to wynikać z obawy, że klienci będą celowo odkładać moment zakupu systemu do czasu wydania Service Packa.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.