r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Service Pack 1 dla Windows 7 publicznie dostępny

Strona główna Aktualności

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dodatek Service Pack 1 dla Windows 7 i Windows Server 2008 R2 jest już dostępny do pobrania. Wkrótce powinien pojawić się także w usłudze Windows Update.

Udostępniony dziś Service Pack 1 nie zawiera zbyt wielu nowości. Użytkownicy Windows 7 znajdą w nim jedynie zbiór aktualizacji udostępnionych poprzez Windows Update i inne kanały dystrybucji. Osoby, które regularnie instalują wszystkie publikowane przez Microsoft poprawki nie mają zbyt wielu powodów, by spieszyć się z instalacją SP1. Jedynie administratorzy serwerowej edycji Windows Server 2008 R2 uzyskają dostęp do kilku nowych funkcji.

Wydanie pierwszego Service Packa dla Windows 7 to dla Microsoftu ważny moment. Wiele firm czeka bowiem z decyzją o migracji na nowszy system Windows aż do momentu wydania pierwszego zbioru poprawek. Ponadto należy pamiętać, że SP1 zostanie zintegrowany z instalatorem systemu i będzie wkrótce rozpowszechniany wraz z nowymi komputerami. Service Pack 1 trafi także do wszystkich edycji systemu sprzedawanych w formie BOX i OEM, co powinno skłonić część klientów do przesiadki na nowy system. W najbliższych miesiącach popularność Windows 7 powinna więc wzrosnąć.

r   e   k   l   a   m   a

Warto zauważyć, że udostępniony dziś Service Pack 1 dla Windows 7 nie jest niczym nowym. Od 16 lutego mają do niego dostęp posiadacze subskrypcji TechNet i MSDN. Dodatek Service Pack 1 dla Windows 7 można pobrać za pośrednictwem Windows Update lub bezpośrednio z naszego portalu, z działu PROGRAMY -> Dodatki -> Poprawki i aktualizacje zabezpieczeń.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.