r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Service Pack 2 dla Expression Web 3

Strona główna Aktualności

Użytkownicy Expression Web 3 mogą już pobrać dodatek Service Pack 2.

Expression Web to narzędzie firmy Microsoft przeznaczone do tworzenia stron internetowych, obok SharePoint Designer jeden z następców programu FrontPage. Expression Web ma być w zamierzeniach producenta konkurencją dla programu Adobe Dreamwaver, uzupełnianą przez rozwijane równolegle produkty Expression Blend i Expression Design. Program pozwala tworzyć strony metodą WYSIWYG, czyli bez konieczności znajomości HTMLa i CSS. Duży nacisk położono na zgodność ze standardami, m.in. w stosunku do CSS. Wspiera technologie ASP .NET 2.0, AJAX, PHP i Silverlight.

Jak informuje Microsoft, Service Pack 2 do Expression Web 3 wnosi raczej drobne poprawki, a wśród znaczących zmian warto wymienić jedynie dodaną obsługę Firefoksa 3.6 do funkcji SuperPreview (umożliwiającej podgląd projektowanej witryny w różnych przeglądarkach w czasie rzeczywistym). Poprawiono także stabilność programu podczas pracy z plikami CSS, PHP i PDF.

r   e   k   l   a   m   a

Dodatek Service Pack 2 dla Expression Web 3 można pobrać z centrum pobierania Microsoftu.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.