r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Service Pack 2 dla Office 2007 już niedługo

Strona główna Aktualności

Drugi Service Pack dla pakietu biurowego Microsoft Office 2007 zostanie wydany między lutym a kwietniem 2009 roku.

SP2 dla Office 2007 to nie tylko poprawki, znajdzie się w nim też trochę nowych funkcji. Jedną z chyba najbardziej oczekiwanych będzie zapowiadane już przez nas wsparcie dla Open Document Format (ODF). Pojawi się także obsługa XML Paper Specification (XPS) i Portable Document Format (PDF), który dotychczas był obsługiwany przez wtyczkę. W Outlooku pojawią się poprawki stabilności i szybkości działania. W Wordzie i PowerPoincie pojawi się obsługa Object Model w wykresach. Także w Excelu wprowadzone zostaną poprawki w zakresie rysowania wykresów. W Visio pojawi się możliwość eksportu modeli UML do pliku XML zgodnego ze standardem XMI. Pakiet Office będzie mógł korzystać ze wszystkich algorytmów kryptograficznych dostępnych w systemie. Oczywiście będzie też narzędzie do odinstalowania SP na wypadek problemów z aktualizacją.

Pakiet Office to nie tylko popularne programy klienckie ale także oprogramowanie serwerowe. Tutaj SP2 wprowadzi ulepszenia w zakresie zarządzania treścią w Enterprise Content Management (ECM), włączając w to komendy STSADM naprawiające łącza pomiędzy stronami docelowymi i źródłowymi. Poprawione zostanie przetwarzanie zatwierdzeń statusów z Office Project Web Access do Office Project Professional 2007. W Windows SharePoint Services 3.0 pojawią się usprawnienia dotyczące baz danych dostępnych tylko do odczytu a także zadań odbudowujących indeksy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.