reklama

Service Pack 2 dla Office 2008 for Mac

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Pojawił się dodatek Service Pack 2 dla Office 2008 for Mac - specjalnej wersji pakietu aplikacji biurowych Microsoftu na komputery Apple.

SP2 wprowadza szereg nowości i usprawnień. Wśród nich warto wymienić między innymi opcje swobodnej animacji i domyślny szablon w programie PowerPoint czy przyspieszone uruchamianie i przewijanie tekstu w Wordzie. To jednak nie wszystko - w tym wydaniu Microsoft stawia na poszerzenie możliwości Office 2008 w zakresie aplikacji Software-as-a-Service. W związku z tym po instalacji Service Packa pojawi się między innymi możliwość zapisywania dokumentów bezpośrednio do usługi Office Live Workspace (której witryna zyskuje przy okazji obsługę Safari 3 i 4), a także opcje związane ze współpracą z witrynami SharePoint.

Service Pack 2 dla Office 2008 for Mac można bezpłatnie pobrać z witryny Mactopia poświęconej oprogramowaniu na komputery Apple. Można też skorzystać z usługi AutoUpdate.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić