r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Service Pack 2 dla Office 2008 for Mac

Strona główna Aktualności

Pojawił się dodatek Service Pack 2 dla Office 2008 for Mac - specjalnej wersji pakietu aplikacji biurowych Microsoftu na komputery Apple.

SP2 wprowadza szereg nowości i usprawnień. Wśród nich warto wymienić między innymi opcje swobodnej animacji i domyślny szablon w programie PowerPoint czy przyspieszone uruchamianie i przewijanie tekstu w Wordzie. To jednak nie wszystko - w tym wydaniu Microsoft stawia na poszerzenie możliwości Office 2008 w zakresie aplikacji Software-as-a-Service. W związku z tym po instalacji Service Packa pojawi się między innymi możliwość zapisywania dokumentów bezpośrednio do usługi Office Live Workspace (której witryna zyskuje przy okazji obsługę Safari 3 i 4), a także opcje związane ze współpracą z witrynami SharePoint.

Service Pack 2 dla Office 2008 for Mac można bezpłatnie pobrać z witryny Mactopia poświęconej oprogramowaniu na komputery Apple. Można też skorzystać z usługi AutoUpdate.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.