Serwery OVH: powrót bestsellerów w dobrej cenie

Strona główna Aktualności
Centrum danych OVH w Ożarowie Mazowieckim (wizualizacja Wężyk Architekci)
Centrum danych OVH w Ożarowie Mazowieckim (wizualizacja Wężyk Architekci)

O autorze

Mocne serwery dedykowane wróciły do oferty w warszawskim centrum danych.

Popularne konfiguracje serwerów udostępniono w atrakcyjnej promocji Powrót Bestsellerów. Zaletą mocnych serwerów bare metal jest doskonały stosunek wydajności do ceny.

Serwery objęte promocją

Promocją objęte są dwie konfiguracje serwerów z procesorami Intel Xeon i Intel i7.

Specyfikacja DO-32 obejmuje:

  • Procesor:  Intel Xeon E3-1245v5 - 4/8t - 3,5GHz / 3,9GHz
  • Pamięć: 32GB DDR4 ECC 2133 MHz
  • Dyski: SATA, SSD

Serwer można zamówić na stronie OVH.

Serwer SP-67-LE składa się z komponentów:

  • Procesor:  Intel i7-6700K (4c/8t , 4 GHz /4,2 GHz)
  • Pamięć: 32 GB DDR4 2133 MHz
  • Dyski: SATA, SSD

Można go zamówić na stronie OVH.

Ceny obu konfiguracji wynoszą 221,99 zł netto za miesiąc.

Co jeszcze oferuje OVH?

Na zakupionym serwerze można automatycznie zainstalować wybraną dystrybucję Linuxa, Windows Server od 2016 do 2019, bazę danych albo system przeznaczony do wirtualizacji – np. Citrix Xen, VMWare ESXi i podobne. W sumie dostępnych jest 90 systemów.

Wszystkie usługi oferowane przez OVH są zabezpieczone przed atakami DDoS. Serwery dedykowane dla graczy są także odpowiednio chronione. OVH oferuje też doradztwo i pomoc techniczną lokalnych ekspertów oraz zespołów międzynarodowych. Wszystkie operacje administracyjne, oprócz Panelu klienta, są także dostępne w jednym miejscu dzięki API OVH.

Dlaczego warto mieć serwer w Warszawie?

Kampania promująca bestsellerowe serwery jest prowadzona nie tylko w Polsce, obejmuje również Hiszpanię, Irlandię i Włochy. Promocja trwa do 7 sierpnia.

Dla klientów z Polski ważna jest dostępność serwerów w Warszawie. Mała odległość geograficzna przekłada się na dobre połączenie i niskie opóźnienia (latency) w komunikacji z serwerem. Ponadto lokalne centrum danych odpowiada na potrzeby klientów, którzy wolą przechowywać dane na terenie kraju i mieć gwarancję, że są przetwarzane zgodnie z RODO.

Dla klientów z naszego regionu Warszawa jest „bramą na wschód Europy”. Dogodne położenie i łącza światłowodowe na wschód stwarzają świetne warunki do rozwijania biznesu na rynkach Europy Wschodniej.

Globalna sieć światłowodowa

OVH rozwija też własną globalną sieć światłowodową, uzupełniającą sieć istniejących łączy. Dzięki temu serwery klientów mają bardzo dobre połączenie z Internetem na całym świecie. Globalna przepustowość sieci OVH to 17 Tbps.

OVH działa na 4 kontynentach i przetwarza dane w 28 własnych centrach danych, posiadając ponad 350 tys. aktywnych serwerów, z których korzysta 1,4 mln klientów ze 138 krajów.

© dobreprogramy
s