Serwis 2018.1.1.141

Strona główna Windows Firma Programy do obsługi serwisu
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Prosty program wspomagający pracę różnego rodzaju punktów serwisowych (np. komputerowych, kas fiskalnych, RTV/AGD itp.).

Serwis umożliwia rejestrowanie przyjęć, napraw i wydań urządzenia, prowadzenie kartotek klientów, urządzeń (również ich grup), magazynu i pracowników, a także kontrolowanie przeglądów okresowych urządzeń. Program pozwala ponadto na generowanie różnego rodzaju zestawień, raportów, dokumentów sprzedaży, a także ich późniejszy wydruk. Przydatną opcją jest możliwość utworzenia z poziomu programu wiadomości e-mail do klienta z oznaczeniem numeru zlecenia w tytule.

Program korzysta z bezpłatnej bazy danych Firebird, a także umożliwia pracę w sieci.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

dość łatwy w obsłudze, ma niezłe mozliwości, rewelacyjna cena
brak historii serwisowej urządzeń z bazy urządzeń na zasadzie logbooka
ocena użytkownika
08.04.2016 18:26 • Recenzja do wersji 2014.7.7.134

Program robi dobrą robotę pod warunkiem, że się dobrze opracuje bazę danych klientów , sprzętów, cenniki, i magazyny, wtedy praca w nim staje się przyjemnością. Warto sobie rozpisać na kartce zasady tworzenia grup urządzeń i słowników, to potem pomaga logicznie poukładać zasoby.gratuluję dobrze napisanego programu.