r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Serwis MySpace wystawiony na sprzedaż

Strona główna Aktualności

Firma News Corporation, właściciel MySpace, poinformowała, że popularny serwis społecznościowy został wystawiony na sprzedaż.

Informację o wystawieniu na sprzedaż MySpace podała gazeta The Sydney Morning Herald. News Corporation proponuje również partnerstwo w rozwoju znanego serwisu społecznościowego. Co ciekawe, jeszcze na początku tego miesiąca przedstawiciele News Corporation twierdzili, że MySpace niedługo wyjdzie na prostą pod względem wyników finansowych. Niedawno też wprowadzono odświeżony wygląd serwisu i nowe funkcje mające na celu przyciągnąć nowych użytkowników. Informowaliśmy na ten temat pod koniec zeszłego miesiąca. Przypomnijmy, że firma News Corporation zakupiła MySpace w 2005 roku za 580 mln dolarów.

W połowie listopada pisaliśmy z kolei o nawiązaniu współpracy między MySpace a Facebookiem. Wprowadzono wtedy zmiany ułatwiające logowanie do obu serwisów, dzielenie się zawartością czy śledzenie ulubionych tematów. Pojawiły się wówczas spekulacje na temat ewentualnego wchłonięcia MySpace przez Facebooka. W ciągu ostatniego roku liczba użytkowników MySpace spadła o połowę, podczas gdy Facebook wciąż zyskuje (około 500 mln użytkowników). Być może wkrótce dowiemy się, kto jest zainteresowany kupnem znanego serwisu.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.