Settle Up - Wydatki Grupowe Settle Up - Wydatki Grupowe 10.0.996

Strona główna Android Dom Budżet domowy
Pobierz program
lub zeskanuj:

Settle Up to aplikacja, dzięki której możemy nadzorować wydatki, by dowiedzieć się, kto z rodziny, grupy przyjaciół czy znajomych jest winien innym pieniądze.

Niekiedy dochodzi do sytuacji, w których organizujemy kilkuosobową wycieczkę, a każdy z jej uczestników po drodze uiszcza rozmaite opłaty płacąc niekiedy za wszystkich (np. za przejazd, nocleg, posiłek czy też dodatkowe atrakcje). W takich chwilach możemy często pogubić się w wydatkach, nie wiedząc, jak powinniśmy się rozliczyć. Wówczas z pomocą przychodzi Settle Up, gdzie wystarczy wprowadzić imiona osób, a następnie kwoty, jakie zapłaciły one w różnych miejscach. Narzędzie automatycznie rozwiąże problem rozliczenia, pokazując, kto komu musi oddać daną ilość gotówki.

Settle Up tworzy kopię zapasową danych, a także synchronizuje je między urządzeniami. Dodatkowo aplikacja może działać w trybie offline. Jeśli zajdą jakiekolwiek zmiany w rozliczeniach, poszczególne osoby zostaną poinformowane o tym fakcie. W razie czego zawsze mogą zapoznać się z historią transakcji z poziomu głównego okna programu (alternatywnie można wysłać dane e-mailem lub wyeksportować je do pliku CSV).

Warto wspomnieć, że Settle Up jest dostępne do pobrania za darmo, ale twórcy proponują także płatną wersję Premium, która nie zawiera reklam, a także pozwala na dodawanie zdjęć paragonów, tworzenie kategorii oraz powtarzalnych transakcji; do dyspozycji oddano również dodatkowe kolory grup.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!