SetupBox

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

SetupBox to darmowe i bardzo proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do generowania instalatorów dla własnych aplikacji. Efektem jego działania jest pojedynczy i wygodny w dystrybucji plik, pozwalający na instalację naszego programu w systemie Windows.

Narzędzie kierowane jest dla osób, które chciałby w łatwy sposób rozpowszechniać swoje aplikacje. Daje ono możliwość sprawnego generowania instalatorów, obejmujących zdefiniowane przez użytkownika składniki, a także inne załączone pliki wykonywalne. Oferowana funkcjonalność pozwala korzystać z 3 dostępnych motywów graficznych dla naszego instalatora, wzbogacać go o podkład dźwiękowy i grafikę, definiować tworzone wpisy w rejestrze systemowym, a także tworzyć własne licencje.

SetupBox udostępniony został w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji. Program gotowy jest do użycia tuż po pobraniu, a jego obsługa nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom.

Uwaga!

  1. Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi