Seven - 7 Minute Workout Seven - 7 Minute Workout 9.8.2

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Trening
Pobierz program
lub zeskanuj:

Koniec z wymówkami, bo aplikacja Seven to idealna propozycja dla osób, które chciałyby zadbać o swoją sylwetkę, ale niestety nie mają na to czasu.

Seven zostało skonstruowane w taki sposób, by użytkownik musiał poświęcić na ćwiczenia zaledwie siedem minut dziennie. Wykorzystując specjalne badania naukowe autorzy udostępnili sesje niewymagające posiadania jakichkolwiek przyrządów – potrzeba wyłącznie chęci, bo trening można przeprowadzić w dowolnym miejscu na niewielkiej przestrzeni.

Warto wspomnieć, że Seven pozwala na dostosowywanie poszczególnych sesji do własnych możliwości i potrzeb. Dodatkowo użytkownik może rywalizować ze swoimi znajomymi, zyskując tym samym większą motywację oraz wsparcie innych osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy.

Przed uruchomieniem aplikacji Seven należy wiedzieć, że jest ona oparta na subskrypcji rocznej (20,83 zł za miesiąc) lub jednorazowej (miesiąc kosztuje 44,99 zł). Zanim zdecydujemy się zapłacić będziemy mogli skorzystać z 7-dniowej wersji próbnej.

Po uiszczeniu opłaty możemy dołączyć do 7 Club, którego członkowie uzyskują lepsze rezultaty, dzięki planom treningowym przygotowanym po sprawdzeniu sprawności fizycznej danego użytkownika. Każdy, kto zdecyduje się na zapisanie do klubu będzie miał dostęp do ponad 200 ćwiczeń pozwalających na zróżnicowanie poszczególnych sesji i otrzyma wskazówki od certyfikowanego trenera personalnego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!