Seven Transformation Pack 5.1

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Seven Transformation Pack to popularny pakiet umożliwiający upodobnienie wyglądu Windows XP, Vista i 2003 do systemu Windows 7.

Umożliwia on zmianę standardowej kolorystyki i większości systemowych ikon (a także ich rozmiarów), ale również schematu dźwięków, tapet, ekranów bootowania, logowania oraz powitania. Ponadto Seven Transformation Pack instaluje także boczny pasek, zawierający gadżety przypominające te z "siódemki" oraz szereg dodatkowych funkcji - jak np. wyświetlanie miniaturek okienek znajdujących się na pasku zadań po najechaniu na nie kursorem myszki.

Co istotne podczas instalacji pakiet daje możliwość doboru instalowanych komponentów do posiadanego przez użytkownika sprzętu, sugerując przy tym zalecane zasoby systemowe dla poszczególnych składników (ViStart, ViSplore, ViGlance, Gavatx`s Rainbar, WinFlip, TrueTransparency).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!