Shadow Assassin Shadow Assassin 1.06

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Shadow Assassin to produkcja rodzima łącząca w sobie elementy zarówno gry zręcznościowej jak i logicznej. Dodatnią cechą tytułu jest fakt, iż zahacza on swoją fabułą o wydarzenia i postaci z historii naszego kraju.

Gracz wciela się w członka bractwa Cieni stworzonego z rozkazu króla Jagiełły do walki z Krzyżakami. Choć wątek historyczny jest tylko prostym tłem do zabawy, warto się z nim zapoznać i dokładnie czytać wszystkie opisy. Oprócz ciekawostek z przeszłości w grze zetkniemy się również z dobrze przygotowanym i rozbudowanym samouczkiem, z którym także warto się zapoznać.

Nasze główne zadanie polega na przemierzaniu długich korytarzy celem przedostania się do kolejnych komnat. Natrafimy tam na różnych przeciwników, których najlepiej eliminować z zaskoczenia. Walka to czysto zręcznościowa zabawa polegająca na odpowiednio szybkim wciskaniu pojawiających się znaków. Na swojej drodze napotkamy szereg rozmaitych przeszkód (np. zamknięte wrota), których pokonanie będzie wiązało się z rozwiązaniem jednej z wielu zagadek logicznych bądź też zwykłym obejrzeniem reklamy.

Grafika w grze choć amatorska, trzeba przyznać posiada swój specyficzny, mroczny klimat. Równie ciekawie prezentuje się oprawa audio. Sporą zaletą tytułu jest również fakt, że udostępniono go za darmo. Jeżeli lubicie klimaty skradanek, zwłaszcza z podtekstem politycznym, to z Shadow Assassin z pewnością spędzicie kilka miłych chwil.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!