Shadow Break

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Klasyczne hity sprzed lat są nierzadko inspiracją dla nowoczesnych twórców gier, wciąż lubiących wracać wspomnieniami do czasów salonów z automatami, ale i mających coś własnego do powiedzenia. Bezpłatna gra Shadow Break prezentuje niecodzienne podejście do tematu Arkanoida. Producenci postanowili wymieszać jednak stary pomysł z nurtem akcji, co wyszło im, trzeba przyznać, całkiem nieźle.

Kierujemy samotnym wojownikiem z mieczem uniesionym nad głową, gotowym do zadania ciosu. Przede wszystkim ostrze stanowi jednak odpowiednik paletki, bo używamy go głównie do odbijania piłeczki. Tą oczywiście strącamy cegiełki widoczne na ekranie, nie wszystkie są jednak już ważne. Należy pozbyć się za każdym razem zaklętych wojowników. Po ich strąceniu, zaczną biegać koło nas na dole ekranu.

Tutaj należy rozdzielić uwagę. Piłka nie może oczywiście upaść, a dodatkowo trzeba wybić wrogów. Przemykamy obok nich stosując przyśpieszenie, dostępne pod jednym z klawiszy. Mamy niezależne pule na piłki oraz liczbę uderzeń, jakie może przyjąć na siebie wojownik. Czasem z cegiełek wypadną ciastka, odnawiające jego energię. Później w zabawie, gdy dojdą różni miotacze, przydany okaże się również skok.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!