r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Shadow Warrior Classic

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki

Shadow Warrior to gra, która brała technologię z niezapomnianego projektu Duke Nukem 3D i przyprawiła go dużą doza azjatyckiego humoru. Może nie powtórzyła sukcesu swego poprzednika, jednak na pewno przed laty była jedną z najbardziej rozpoznawalnych strzelanek FPP na rynku. Doczekała się nawet współczesnego restartu, dzięki któremu oryginał został udostępniony do pobrania całkiem za darmo.

Galeria programu

Akcja rozgrywa się w Japonii. Główny bohater Lo Wang, którego nazwisko jest dość wymowne w angielskim slangu, musi zmierzyć się z mrocznymi siłami swojego byłego szefa, kiedy ten postanawia opanować świat, a przy okazji zabija mu nauczyciela sztuk walki. Heros rusza do boju uzbrojony w katanę, gadżety rodem z filmów o wojownikach ninja, a także wiele ciekawie zaprojektowanych broni, w tym... serc i głów pokonanych wrogów. Nie zabrakło także bardziej tradycyjnej strzelby albo porządnej wyrzutni rakiet.

Gra jako jedna z pierwszych zaczęła kombinować z trójwymiarowymi obiektami w miejsce stale obróconych frontem do gracza płaskich bitmap. Pojawiła się tutaj zaawansowana geometria otoczenia, wielopoziomowe pomieszczenia, nowoczesne, jak na dawne czasy, efekty graficzne typu mgła lub przezroczysta woda. Od strony rozgrywki, mamy opcję wspinania się po drabinach plus okazjonalne przejażdżki różnymi pojazdami, a bronie posiadają alternatywne tryby strzału. Są też wieżyczki.

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
GForce   9 #1 19.11.2015 12:09

Kolejny klasyk, gra jest po prostu świetna, niesamowita grywalność i klimat. Polecam wszystkim, nie tylko fanom Duke Nukem ;)

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.